+43 1 278 85 85 Kammelweg 9, AT-1210 Wiedeń

Nowe produkty

 • Montag, 17. Februar 2020

  Nowości produktowe maxon

  Kompaktowy napęd IDX

  Wraz z nowym, konfigurowalnym napędem kompaktowym IDX, grupa maxon wprowadza jednostkę, która została opracowana w szczególności do zastosowań w automatyce przemysłowej i logistyce.

  IDX łączy w sobie mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego i kontroler pozycji EPOS4, który w razie potrzeby można uzupełnić o przekładnię planetarną maxon. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że IDX jest bardziej wydajnym rozwiązaniem niż obecnie dostępne na rynku.

  Napęd ten wyróżnia się wysoką sprawnością, komponentami nie wymagającymi serwisowania i wysokiej jakości obudową przemysłową o stopniu ochrony IP65.

  Magistrale komunikacyjne CANopen i EtherCAT, a także konfigurowalne, cyfrowe i analogowe wejścia/wyjścia łączą w sposób optymalny różne funkcje i tryby pracy. Interfejs graficzny użytkownika oprogramowania EPOS Studio umożliwia łatwe uruchomienie i integrację z systemami nadrzędnymi.

  Zalety IDX

  - wysoka gęstość momentu obrotowego

  - obudowa o stopniu ochrony IP65

  - CANopen i EtherCAT

  - strojenie w trybie automatycznym

  - gotowy do użycia za naciśnięciem jednego przycisku

  - zintegrowane funkcje ochronne

  - konfigurowalny

  - szybka dostawa

  Więcej informacji na temat kompaktowych napędów IDX dostępne jest tutaj idx.maxongroup.com.

 • Montag, 17. Februar 2020

  Magazyn Techniczny Oriental Motor

  Zoptymalizowane monitorowanie statusu i łatwa instalacja dzięki nowemu sterownikowi i horyzontalnie zamontowanemu silnikowi

  Zoptymalizuj monitorowanie systemu za pomocą nowego sterownika EtherNet / IP i zaoszczędź więcej miejsca w swojej aplikacji dzięki napędom obrotowym DGII z poziomo zamontowanym silnikiem.

  Magazyn techniczny Oriental Motor regularnie dostarcza informacji o innowacyjnych produktach technologii napędowej.

  New Motion Vol. 36

© Kwapil & Co GmbH 2020

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce ochrony danych.